Hakkımızda

1987 yılında sigortacılık sektöründeki faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu günden beri müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedefleyerek içinde bulunduğu sigorta sektörüne doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesiyiz. Geçmişten gelen sigortacılık kavramını geliştiren yönetim anlayışı ve ilerleyen teknoloji ile birleştirerek alanında lider olmayı hedefleyen şirketimiz bugün geçmişin deneyimleri ile geleceğe bakmaktadır.

Vizyonumuz

Sigorta aracılığı alanında öncü hizmetleriyle ve fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de lider bir sigorta acentesi olmak

Misyonumuz

Sigortacılık alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve menfaatlerini korumak amacıyla deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun ürünü ve hasar desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsana ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen bir sigorta acentesi olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

İnsana ve Çevreye Duyarlılık: Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık: İhtiyaçları doğru belirleyip, etkin çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Şeffaflık: İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, hizmetlerimize, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüm odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

Gönder
Whatsapp Destek
Merhaba, Hakkımızda hakkında bilgi almak istiyorum.